آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا روز چهار شنبه 24 اردیبهشت، تعداد مبتلایان جدید کرونا دوباره اوج گرفت

به گزارش وبلاگ خطاطی، سخنگوی وزارت بهداشت آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور از زمان شیوع این بیماری تا ظهر امروز را 112 هزار و 725 نفر بیان کرد.

آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا روز چهار شنبه 24 اردیبهشت، تعداد مبتلایان جدید کرونا دوباره اوج گرفت

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه اجتماعی خبرگزاری وبلاگ خطاطی، کیانوش جهانپور ظهر امروز در ارتباط با شرایط ابتلای کرونا در کشور با اشاره به افزایش تعداد بهبودیافتگان و رسیدن این تعداد به 89هزار و 428 نفر از بیماران مبتلا به ویروس کرونا گفت: برابر آزمایش های صورت گرفته از روز گذشته تا به امروز یک هزار و 958 مورد دیگر به مبتلایان این ویروس اضافه نموده شده است.

وی با بیان این که تا به امروز 112 هزار و 725 نفر از هم وطنان به ویروس کرونا مبتلا شده اند، اضافه نمود: متأسفانه در 24 ساعت گذشته 50 نفر دیگر از هم وطنان جان خود را از دست داده اند که در مجموع و از روز شیوع ویروس کرونا در کشور تا به امروز 6 هزار و 783 نفر در کشور فوت نموده اند و 2 هزار و 735 نفر از بیماران در شرایط شدید این بیماری قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت تا به امروز 629 هزار و 534 آزمایش تشخیص کووید-19 در کشور صورت گرفته است.

4145/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا روز چهار شنبه 24 اردیبهشت، تعداد مبتلایان جدید کرونا دوباره اوج گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا تا روز چهار شنبه 24 اردیبهشت، تعداد مبتلایان جدید کرونا دوباره اوج گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید