مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) : به بهشت زهرا نیایید

به گزارش وبلاگ خطاطی، تهران (پانا) - مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) از احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال اطلاع داد و گفت عاجزانه از شهروندان تقاضا دارد که روزهای پایانی سال فقط برای انجام تدفین در بهشت زهرا حضور یافته و زیارت اهل قبور را به روز دیگری در سال موکول نمایند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) : به بهشت زهرا نیایید

به گزارش ایسنا، سعید خال با اشاره به اینکه شرایط تهران در حال حاضر شنماینده و ناپایدار است، اضافه نمود: در صورت رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی از سوی مردم کرونا انگلیسی در حال چرخش است و شرایط سخت ماه های گذشته به راحتی قابل بازگشت است.

وی توضیح داد: اگر در حال حاضر پروتکل های بهداشتی از طرف مردم رعایت نشود روزهای سخت آبان و آذر ماه بار دیگر باز خواهد گشت.

خال با اشاره به تاکیدات همه بزرگان و به ویژه ستاد ملی کرونا در مورد حضور نیافتن مردم در روزهای سرانجامی سال در آرامستانها به ویژه بهشت زهرا (س)، اعلام نمود: از شهروندان عاجزانه درخواست داریم مانند ایام سرانجامی سال گذشته سال جاری نیز همکاری لازم را با خادمان خود در سازمان بهشت زهرا(س) داشته باشند و از حضور در این مکان مقدس فعلا خودداری نمایند.

وی با اشاره به اینکه سال 1399 سال سخت و پر درد و رنجی برای بهشت زهرا بوده ، ادامه داد: پیشاپیش از همکاری مردم در نیامدن پنجشنبه وجمعه آخر سال و رعایت شیوه نامه های بهداشتی نهایت تشکر را داریم.

سعید خال در ادامه از احتمال بسته شدن درهای بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال اطلاع داد و اضافه نمود: امیدواریم که مردم همچون سال گذشته رعایت نمایند و برای روزهای سرانجامی سال به بهشت زهرا مراجعه ننمایند.

وی اعلام نمود: سازمان بهشت زهرا سازمانی خدمات رسان و بدون تعطیلی است و درخواست ما از شهروندان این است که فقط برای دفن عزیزانشان آن هم به صورت محدود در روزهای سرانجامی سال به بهشت زهرا مراجعه نمایند و آداب زیارت اهل قبور را با قرائت فاتحه و دعا و نیایش از راه دور انجام داده و سفر خود به آرامستانها در سرانجام سال را به زمان دیگری موکول نمایند تا از این پیک خطرناک کرونا نیز با همکاری هم عبور کنیم.

منبع: خبرگزاری پانا

به "مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) : به بهشت زهرا نیایید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) : به بهشت زهرا نیایید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید