کریمیان: شاگرد بوناچیچ بودم و با تفکراتش آشنا هستم، اگر پروتکل ها سنجیده تر نوشته می شد، این شرایط را نداشتیم

به گزارش وبلاگ خطاطی، سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت که به خوبی از تفکرات مربی پیشین خود مطلع است.

کریمیان: شاگرد بوناچیچ بودم و با تفکراتش آشنا هستم، اگر پروتکل ها سنجیده تر نوشته می شد، این شرایط را نداشتیم

به گزارش وبلاگ خطاطی، مهرداد کریمیان در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: تیم خوب ذوب آهن در یکی دو هفته اخیر با حضور لوکا بوناچیچ متحول شده و بازی سختی داریم. تیم ما هم شرایط خیلی خوبی دارد و پس از دیدار مقابل پرسپولیس، ریکاوری خیلی خوبی داشتیم. همه بازیکنان باانگیزه هستند و امیدوارم با ارائه بازی خوب، سه امتیاز کسب کنیم که این امتیازات می تواند خیلی به ما کمک کند.

وی با اشاره به نزدیکی جایگاه دو تیم در جدول گفت: با ذوب آهن اختلاف امتیازی کمی داریم و پیروزی در این مسابقه، ما را به حریف مستقیم نزدیک می کند. شناخت خوبی از ذوب آهن داریم و فکر می کنم این تیم روی اتفاق چهار گل از پیکان خورد. در آن بازی شرایط نرمال نبود.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر با بیان اینکه این تیم روی نقاط ضعف و قوت ذوب آهن کار کرده است، شرح داد: من سه سال شاگرد بوناچیچ بودم و تفکرات او را می دانم. امیدوارم با ارائه یک بازی منطقی و خوب، سه امتیاز بگیریم و در جدول به شرایط ایده آلی برسیم.

کریمیان در مورد غایبان تیمش برابر ذوبی ها خاطرنشان کرد: میلاد صارمی چهارکارته و محروم است. شعبانلو همچنان مصدوم است و حسین مالکی به تمرینات گروهی ما اضافه نشده است. سایر بازیکنان سر حال هستند و امیدوارم با تمام توان، سه امتیاز این دیدار را بگیریم.

وی با بیان اینکه فوتبال ما تحت تاثیر کروناست، گفت: اگر پروتکل ها سنجیده تر و دقیق تر نوشته می شد، این شرایط پیش نمی آمد؛ اینکه تیمی بگوید من باید بازی کنم و تیم دیگری بگوید بازی نمی کنم، ظلم به سایر تیم ها، مخصوصاً تیم های پایین جدول است که می خواهند دیدارها با هم برگزار شود.

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر در ادامه اضافه کرد: نتایج همزمان موثرتر است و این شرایط گاهی به نفع ما و گاهی به ضرر ماست. این مناسب نیست که تیمی چند هفته بعد بازی معوقه خود را برگزار کند و از نتایج سایر تیم ها مطلع باشد.

کریمیان با اشاره به تاخیر در بازگشت دروازه بان گرجستانی تیمش گفت: دروازه بان خارجی خود را در برهه ای از فصل در اختیار نداشتیم و او نمی توانست به ایران بیاید. دروازه بان دیگر ما هم به خاطر مشکل کرونا در تمرینات ما نبود و کار را باید با دروازه بان سوم شروع می کردیم. اگر این دروازه بان رده امید ما مصدوم می شد، دروازه بان دیگری نداشتیم و فکری به حال این موضوع نشد.

وی ادامه داد: این امر نشان داد سنجیده کار نشده و فقط می خواستیم مسابقات را برگزار کرده باشیم. از وقتی که سازمان لیگ خاطرنشان کرد رقابت ها ادامه می یابد، تمرینات خود را پیگیری کردیم و سرسختانه به دنبال برگزاری بازی ها هستیم، اما شرایط باید مساوی و عادلانه باشد. همه تیم ها باید حق یکسانی داشته باشند که امیدوارم این موضوع سنجیده شود و بدون مشکل به میدان برویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کریمیان: شاگرد بوناچیچ بودم و با تفکراتش آشنا هستم، اگر پروتکل ها سنجیده تر نوشته می شد، این شرایط را نداشتیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمیان: شاگرد بوناچیچ بودم و با تفکراتش آشنا هستم، اگر پروتکل ها سنجیده تر نوشته می شد، این شرایط را نداشتیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید