یاری های اولیه هنگام تهوع در هواپیما

به گزارش وبلاگ خطاطی، اینکه چه طور می توانیم با این مشکل کنار بیاییم و درصدد برطرف آن برآییم مهارتی است که آموختن آن چندان هم مشکل نیست. حالت تهوع فقط حین مسافرت های هوایی به افراد دست نمی دهد و ممکن است هنگام مسافرت با هر وسیله نقلیه دیگری اعم از اتومبیل، اتوبوس یا قطار هم رخ دهد و شاید به همین علت است که به آن بیماری حرکت هم می گویند. راه مقابله و درمان این بیماری بسیار ساده است:

یاری های اولیه هنگام تهوع در هواپیما

یاری های اولیه هنگام تهوع در هواپیما

نویسنده:مریم معروف

احساس ناراحتی در سیستم گوارشی و تهوع از جمله مشکلاتی است که ممکن است برای خیلی از افراد هنگام پرواز با هواپیما پیش بیاید.

اینکه چه طور می توانیم با این مشکل کنار بیاییم و درصدد برطرف آن برآییم مهارتی است که آموختن آن چندان هم مشکل نیست. حالت تهوع فقط حین مسافرت های هوایی به افراد دست نمی دهد و ممکن است هنگام مسافرت با هر وسیله نقلیه دیگری اعم از اتومبیل، اتوبوس یا قطار هم رخ دهد و شاید به همین علت است که به آن بیماری حرکت هم می گویند. راه مقابله و درمان این بیماری بسیار ساده است:

کافی است کسانی که این مشکل را دارند نیم ساعت قبل از پرواز از داروهای ضدتهوع مانند دیمن هیدرینات یا متوکلروپرامید استفاده نمایند.

چند ساعت قبل از پرواز غذای سنگین نخورید و از حرکت کردن و راه رفتن در هواپیما بپرهیزید.

اگر هم فردی بعد از بلند شدن هواپیما احساس تهوع کرد، بهتر است خیلی سریع مشکل خود را با پزشک هواپیما در میان بگذارد که به احتمال زیاد برای وی داروهای ضدتهوع تجویز خواهند کرد.

تقریبا نیم تا یک ساعت بعد از مصرف قرص های ضدتهوع این مشکل برطرف می گردد و افراد می توانند به راحتی و بدون نگرانی غذاهای سبک و نوشیدنی مصرف نمایند.

منبع:www.salamat.com

منبع: راسخون

به "یاری های اولیه هنگام تهوع در هواپیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری های اولیه هنگام تهوع در هواپیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید