بچه گوریل طرد شده نجات پیدا کرد

به گزارش وبلاگ خطاطی، کارکنان پارک حیات وحش بچه گوریل طرد شده را نجات دادند

بچه گوریل طرد شده نجات پیدا کرد

کارکنان پارک حیات وحش موگو در موگوی استرالیا، در هفته های اخیر مشغول نگهداری از بچه گوریلی بوده اند به نام کایوس، که مادر و پدرش او را نپذیرفته بودند.

به گزارش وبلاگ خطاطی، پس از به جهان آمدن کایوس، قرار بود مادرش، کینزی، برای برداشتن جفت، تحت عمل جراحی قرار گیرد، اما پدر کایوس، کیسان، به دلایل نامعلومی، بچه اش را برداشت و درست در زمان حیاتی برای تغذیه نوزاد، او را با خود برد.

هنگامی که کارکنان بعد از 14 ساعت توانستند کایوس را برگردانند، او به ذات الریه مبتلا شده بود. اما بعد از آن، مادر کایوس او را نپذیرفت و اینجا بود که چاد استیپلز، سرپرست پارک حیات وحش، به همراه کارکنان، مراقبت از گوریل جوان را شروع کردند.

استیپلز به روزنامه ساندی تلگراف گفت: اولین شبی که پیش من بود، با وجود اینکه همه درمان های لازم را دریافت کرد، می دانستیم همچنان سایه خطر بالای سر اوست.

سرپرست پارک حیات وحش موگو در ادامه، گفت: چیزی که باعث می شد ضربان قلبش پایین بیاید و تنفس پایداری پیدا کند، وقتی بود که او را روی سینه ام می گذاشتم تا صدای قلبم را گوش بدهد.

طی روز های بعد، استیپلز در حساب های خود در رسانه های اجتماعی، اخبار مربوط به کایوس را به روزرسانی می کرد. او یک بار در حساب فیسبوک خود نوشت: پسر کوچک زیبای ما آرام آرام در راه سلامتی قدم برمی دارد. او هنوز تحت درمان دارویی است، اما درخشش چشمانش همه ما را امیدوار نموده است.

منبع: فرارو

به "بچه گوریل طرد شده نجات پیدا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بچه گوریل طرد شده نجات پیدا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید