دعوت از 494 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

به گزارش وبلاگ خطاطی، استان بریتیش کلمبیای کانادا به تاریخ شانزدهم فوریه 2021 دو پذیرش مرتبط با برنامه مهاجرت استانی خود را برگزار نموده و 494 متقاضی دعوتنامه صادر نموده است. در این پذیرش متقاضیان Skilled Worker و International Graduate در هر دو دسته اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا (EEBC) و Skills Immigration (SI) هدف گرفته شدند. بریتیش کلمبیا بعلاوه به وسیله راستا مهاجرتی Entrepreneur Immigration هم دعوتنامه صادر کرد.

دعوت از 494 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا

اکسپرس انتری بریتیش کلمبیا یا به اختصار EEBC متقاضیانی را انتخاب می نماید که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. دسته Skills Immigration هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهری است که شغلشان در بریتیش کلمبیا با تقاضای بالایی روبروست. حداقل امتیاز در این پذیرش بین 85 تا 104 متغیر بوده است.

مجموعا 459 دعوتنامه برای متقاضیان Skills Immigration و Express Entry BC (EEBC) صادر شد. بعلاوه 35 دعوتنامه دیگر برای متقاضیانی صادر شد که به عنوان مدیر رستوران و اغذیه فروشی سابقه کار داشته اند. استان بریتیش کلمبیا این پذیرش را به این خاطر برگزار کرد که تعداد ثبت نامی های شاغلان هر دو شغل نامبرده در Skills Immigration Registration System برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا بالاست.

دسته Express Entry BC (EEBC) برای متقاضیانی است که در سیستم اکسپرس انتری دولت فدرال کانادا پروفایل معتبر دارند. راستا مهاجرتی SI هم برای کارگران ماهر و نیمه ماهریست که شغل آنها در بریتیش کلمبیا از تقاضای بالایی برخوردار است.

تداوم همه گیری کرونا بر فعالیت های کسب و کارها و بخش های مختف اقتصاد بریتیش کلمبیا تاثیر گذاشته است. برای همین بعضی مشاغل همچنان از لیست شغل ها حذف شده مانده اند. در وبسایت برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا لیستی از مشاغل حذف شده در این پذیرش را قابل دسترسی است.

چنانچه علاقه مند به مهاجرت به بریتیش کلمبیا به وسیله Express Entry BC (EEBC) و Skills Immigration هستید در گام نخست باید به وسیله پورتال آنلاین برنامه مهاجرت استانی بریتیش کلمبیا پروفایلی ایجاد کنید و در Skills Immigration Registration System (SIRS) ثبت نام کنید. سپس بر اساس عواملی نظیر سن، تحصیلات، دانش زبانی، سطح تحصیلات سابقه کار، مکان استخدامتان در بریتیش کلمبیا و حقوقتان رتبه بندی می شوید. در صورت تایید می توانید از انتخاب استانی تان برای ارائه درخواست اقامت دائم به وزارت مهاجرت کانادا بهره ببرید.

اکسپرس انتری چیست؟

لازم به ذکر است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد. برای ورود در صف انتظار اکسپرس انتری داشتن پیشنهاد کار الزامی نیست. متقاضیانی که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع رتبه بندی دریافت می نمایند و بدین ترتیب در پذیرش بعدی اکسپرس انتری حتما از آنها برای تقاضا جهت اقامت دائم کانادا دعوت خواهد شد. بیشتر استان ها و منطقه ها کانادا نیز از این سیستم برای مدیریت درخواست های انتخاب استانی استفاده می نمایند.

پذیرش های اکسپرس انتری معمولا ماهی دو بار برگزار می شوند و طی هر پذیرش حدود 4000 متقاضی دعوتنامه دریافت می نمایند. بعلاوه شنبه ای که گذشت طی پذیرش بی سابقه ای به وسیله اکسپرس انتری برای بیش از 27 هزار متقاضی دعوتنامه صادر شد.

منبع: ویزا موندیال

به "دعوت از 494 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت از 494 متقاضی در جدیدترین پذیرش بریتیش کلمبیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید