نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش وبلاگ خطاطی، با انجام مراسم وزن کشی 4 وزن نخست کشتی آزاد قهرمانی آسیا، رضا اطری، میثم نصیری، بهمن تیموری و حسین شهبازی حریفان خود را شناختند.

نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند

به گزارش وبلاگ خطاطی، مراسم وزن کشی چهار وزن اول رقابت های کشتی آزاد قهرمانی آسیا، عصر امروز (چهارشنبه) در شهر دهلی نو محل برگزاری این رقابت ها برگزار گشت و 4 نماینده ایران در روز نخست این رقابت ها به ترتیب زیر به مصاف حریفان خود خواهند رفت.

در وزن 57 کیلوگرم رضا اطری در دور اول به مصاف شاوتاکوف از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم به مصاف برنده یوکی تاکاهاشی از ژاپن و نایسون از تایلند می رود در این وزن 15 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 65 کیلوگرم میثم نصیری در دور اول به مصاف میرژان آشیروف از قزاقستان می رود و در صورت پیروزی در دور بعد به مصاف برنده با جرانگ از هند و حسن اف از ازبکستان می رود در این وزن 12 کشتی گیر وزن کشی کرده اند.

در وزن 74 کیلوگرم بهمن تیموری در دور اول به مصاف مسلیم إولائف از قرقیزستان می رود و در صورت پیروزی در دور بعد به مصاف برنده گانگ از کره جنوبی و گالیمژان یوزربایف از قراقستان می رود در این وزن 14 کشتی گیر حضور دارند.

در وزن 97 کیلوگرم حسین شهبازی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف مینوون سه او از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده نااویا آکاگوما از ژاپن و رستم اسکندری از تاجیکستان می رود در این وزن 12 کشتی گیر حضور دارند.

منبع: تسنیم

به "نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایندگان ایران حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید