اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان درباره شهریه دانشجویان

به گزارش وبلاگ خطاطی، خبرنگاران/خوزستان دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان در مورد مبالغ شهریه اطلاعیه ای صادر کرد.

اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان درباره شهریه دانشجویان

به گزارش وبلاگ خطاطی، در این اطلاعیه آمده است:

در پاسخ به سوال بعضی از دانشجویان عزیز مبنی بر تغییر مبالغ شهریه در روزهای اخیر به اطلاع می رساند بطور کلی مبالغ شهریه از طرف سازمان مرکزی دانشگاه و بصورت متمرکز در نرم افزار آموزشیار اعمال می گردد و واحدهای دانشگاهی هیچگونه دخل و تصرفی در مبالغ اعمال شده ندارند. گفتنی است که:

در جابجایی اطلاعات از نرم افزار الماس به آموزشیار، در بعضی از رشته ها نوع درس اشتباه ثبت شده بود که با استانداردسازی سرفصل ها و ثبت صحیح نوع دروس بر مبنای سرفصل های مصوب وزارت علوم، شهریه بعضی دروس تغییر کرده و موجب افزایش یا کاهش شهریه دانشجویان شده است.

به منظور ارتقای عدالت آموزشی در کل کشور، از سال تحصیلی گذشته دانشگاه آزاد اسلامی نظام رتبه بندی واحدهای دانشگاهی را دستور کار قرار داده و هر ساله این نظام رتبه بندی بهنگام می گردد. براین اساس شهریه واحدهای با رتبه بالاتر بیشتر از شهریه واحدهای با رتبه پایین تر محاسبه می گردد.

با توجه به اینکه نحوه محاسبه شهریه در مقاطع مختلف تحصیلی فرق دارد ضروری است موضوع مغایرت احتاقتصادی شهریه بطور دقیق آنالیز گردد.

در مورد دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی ضروری است موضوع تمدید خاتمه نامه و رساله دکتری در اسرع وقت و بطور دقیق آنالیز گردد.

لذا به منظور پاسخگویی دقیق و شفاف به دغدعه دانشجویان عزیز اعلام می دارد که هر دانشجویی که نسبت به چگونگی محاسبه شهریه خود اعتراض دارد درخواست کتبی خود را به کننده دانشجویان هم رشته ارائه کرده و امور اقتصادی و شهریه واحد موظف است در سریع ترین زمان ممکن نسبت به آنالیز دقیق موارد و اعلام نتیجه به کننده دانشجویان اقدام نماید. ️

در ضمنً دانشجویان گرامی می توانند پیشنهادات ، نقدها و سوالات خود را با ارسال پیغام واتساپ به شماره 09046530753 با ریاست دانشگاه مطرح کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان درباره شهریه دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان درباره شهریه دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید