بدن استثنایی محمدرضا گلزار برای هواداران ، منتظر باشید !

به گزارش وبلاگ خطاطی، خبرنگاران: کری خواندن محمدرضا گلزار بازیگر جنجالی برای طرفدارانش و اینکه به زودی یه بدن خفن رو می نماید را در این ویدیو ببینید.

بدن استثنایی محمدرضا گلزار برای هواداران ، منتظر باشید !

محمدرضا گلزار از چهره های پولدار است اما ظاهرا محمدرضا گلزار سختی زیادی کشیده است تا به این حد از معروفیت و وضع اقتصادی خوب برسد. محمدرضا گلزار یکی از چهره های مطرح در گروه معروف آریان بوده است. محمدرضا گلزار در رستوران هم کار نموده است. محمدرضا گلزار بدنسازی هم کار می نماید.

به گزارش وبلاگ خطاطی، محمدرضا گلزار از درون ماشین فوق خفن و لوکسش در خارج کشور پیغام داده که به زودی قراره یک بدن بسیار خفن رو کنه تا همه رو زخمی کنه.

محمدرضا گلزار بازیگر و خواننده مشهور که مدتی است مجری هم شده و البته فعال صنعت خودرو هم هست این روزها در زمینه پرورش اندام و بدنسازی خیلی ادعایش می گردد و البته وقت زیادی از خود را صرف بدنسازی نموده است. معلوم نیست که در آینده هم می خواهد همین شکل پیش برود یا نه ولی آنچه معین است بعد از ایام قرنطینه که کسب و کارها رونق گرفت قطعا این همه وقت نمی نماید که به ورزش حرفه ای بپردازد.

کارگری محمدرضا گلزار در رستوران

یکی از صحبت هایی که همواره گلزار درباره شرایط اقتصادی خودش می نماید این است که امروز من را نبینید گذشته من را ببینید که چه زحمت هایی کشیدم تا به اینجا رسیده ام. او می گوید با کار کردن در رستوران شروع کردم و آنقدر زحمت کشیدم تا بالاخر توانستم پیروز شوم. محمدرضا گلزار چندی پیش خطاب به کسانی که او را پولدار دارای ثروت بادآورده می دانند گفت که برای پولی که دارم زحمت زیادی کشیده ام. محمدرضا گلزار خواننده، مجری و هنرپیشه معروف ایرانی است. او از سال 1377 فعالیت هنری خود را شروع کرد و بازی در فیلم سینمایی آینه بغل، بانویی از ماه و در امتداد شهر را در کارنامه هنری خود دارد. آقای بازیگر دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک سیالات است. در قسمت زیر تصاویری از بازیگرانی که حج رفتند را قرار داده ایم.

منبع: رکنا

به "بدن استثنایی محمدرضا گلزار برای هواداران ، منتظر باشید !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بدن استثنایی محمدرضا گلزار برای هواداران ، منتظر باشید !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید