بوندس لیگایی ها هم کرونایی شدند، ژرمن ها نیز خاتمه به تعلیق مسابقات تن دادند

به گزارش وبلاگ خطاطی، یکی از بازیکنان شاغل در لیگ دسته اول فوتبال آلمان به بیماری کرونا مبتلا و دستور لغو بازی های بوندس لیگا نیز صادر شد.

بوندس لیگایی ها هم کرونایی شدند، ژرمن ها نیز خاتمه به تعلیق مسابقات تن دادند

به گزارش وبلاگ خطاطی، لوکا کیلیان، مدافع جوان تیم فوتبال پادربورن به اولین بازیکن در بوندس لیگای آلمان تبدیل شد که به بیماری کرونا مبتلا شده است. روز گذشته نتیجه تست کرونای این بازیکن آلمانی مثبت از آب درآمد تا بر شمار بازیکنان مبتلا به این بیماری در سراسر اروپا افزوده شود. پیش از کیلیان، دانیله روگانی از یوونتوس، کالوم هادسون اودوی از چلسی و مانولو گابیادینی از سامپدوریا به همراه چهار هم تیمی دیگر او به این بیماری مبتلا شده بودند.

ابتلای کیلیان به کرونا در حالی رخ داد که تنها 24 ساعت به بازی این تیم مقابل فورتونا دوسلدورف در هفته بیست و ششم بوندس لیگا باقی مانده بود. اکنون باشگاه پادربورن قصد دارد از تمامی اعضای خود که در مدت اخیر با بازیکن تیم زیر 21 سال آلمان در تماس بوده اند، تست کرونا بگیرد. این بازیکن که دوران بازیگری اش را با تیم ذخیره های بوروسیا دورتموند آغاز کرد، سال 2019 به پادربورن ملحق شد.

در همین حال مسئولان فوتبال آلمان هم احساس خطر کردند و تصمیم به تعلیق تمامی بازی های باشگاهی این کشور تا روز دوم آوریل (14 فروردین) گرفتند. این در شرایطی است که با وجود تعلیق تمامی بازی های باشگاهی در دیگر لیگ های معتبر اروپا از جمله سری A، لالیگا، لیگ برتر انگلیس و لوشامپیونه فرانسه، ژرمن ها قصد داشتند بازی های امروز (شنبه) بوندس لیگا را پشت درهای بسته برگزار کنند و همین موضوع نارضایتی بسیاری از اهالی فوتبال آلمان را در پی داشت.

با اضافه شدن بوندس لیگا به لیگ هایی که بازی های خود را به خاطر شیوع کرونا لغو کرده اند، اکنون تمامی پنج لیگ برتر فوتبال اروپا حداقل برای دو هفته دیگر هیچ مسابقه ای برگزار نخواهند کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوندس لیگایی ها هم کرونایی شدند، ژرمن ها نیز خاتمه به تعلیق مسابقات تن دادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوندس لیگایی ها هم کرونایی شدند، ژرمن ها نیز خاتمه به تعلیق مسابقات تن دادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید