تدابیر و تمهیدات خاص پلیس برای روز 13 فروردین خبرنگاران

به گزارش وبلاگ خطاطی، جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه برای 13 فروردین تدابیر و تمهیدات خاصی داریم گفت: پلیس تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا است.

تدابیر و تمهیدات خاص پلیس برای روز 13 فروردین خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ خطاطی، سردار محمد شرفی باحضور در استان آذربایجان شرقی و بازدید از یگان های انتظامی در جلسه قرارگاه مشترک امام رضا (ع) و نوروز 1400 ضمن تبریک نیمه شعبان و میلاد باسعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و حلول سال جدید از کوشش ها و مجاهدت های پلیس آذربایجان شرقی تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان اینکه ناجا سازمانی مهم و اثرگذار در امنیت داخلی کشور می باشد، اضافه کرد: نیروی انتظامی با برخورداری از تجهیزات هوشمند و مفید و به کار گیری کارکنان دین مدار و عدالت محور در حوزه های مختلف اجتماعی و امنیتی پیروز و اثر بخش بوده است.

جانشین معاون هماهنگ نماینده ناجا به شاخص های امنیتی اشاره نمود و گفت: احساس امنیت، فراوانی و کنترل آمار جرایم از شاخصه های امنیتی هستند که استان آذربایجان شرقی به دلیل سابقه تاریخی و داشتن مردمانی متدین و بافرهنگ از استان های امن کشور در شمالغرب کشور به شمار می رود.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه اضافه کرد: در اجرای طرح نوروزی، ناجا روی سه محور پیشگیری از جرایم، کشف به موقع جرایم و مدیریت ترافیک برنامه ریزی و تمهیدات لازم را انجام و به کلیه فرماندهان انتظامی سراسر کشور ابلاغ نموده است.

سردار شرفی با بیان اینکه سرعت، صحت و دقت از مؤلفه های اصلی مأموریتی ناجا می باشند، اعلام کرد: افزایش ارتقا احساس امنیت و آرامش در جامعه و برقراری نظم و اجرای قانون از مهمترین وظایف ذاتی پلیس در جامعه بشمار می رود.

وی به مطالبه گری و مسئول سازی دیگر سازمان ها در بحث امنیت اشاره نمود و اضافه کرد: برابر ماده 106 توسعه ششم کشوری هرنوع فعالیت و توسعه ای باید دارای پیوست انتظامی و امنیتی بوده و نظریه کارشناسان انتظامی در آن لحاظ تا در کنترل و کاهش جرایم قدم های موثرتری برداشته گردد.

جانشین معاون هماهنگ نماینده ناجا در خاتمه با بیان اینکه برای 13 فروردین تدابیر و تمهیدات خاصی داریم تاکید نمود: پلیس تابع دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا بوده و به شهروندان توصیه می کنیم در شرایط حاضر از رفتن به مسافرت خودداری نمایند و هموطنانی هم که به مسافرت رفته اند به شهرهای خود بازگشته و با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی در قطع زنجیره ویروس کرونا به کادر درمان یاری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تدابیر و تمهیدات خاص پلیس برای روز 13 فروردین خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدابیر و تمهیدات خاص پلیس برای روز 13 فروردین خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید