خبرنگاران فرمول عجیب خطیبی؛ بازگشت رسول به تراکتور بعد از 6 سال

به گزارش وبلاگ خطاطی، تهران- خبرنگاران- رسول خطیبی بازهم در نیم فصل تیم خود را تغییر داد و این بار بعد از حدود 6 سال به تراکتور بازگشت.

خبرنگاران فرمول عجیب خطیبی؛ بازگشت رسول به تراکتور بعد از 6 سال

به گزارش وبلاگ خطاطی، روز شنبه بود که در اتفاقی ناگهانی و غیر منتظره، رسول خطیبی به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتور تبریز انتخاب شد و جای مسعود شجاعی را گرفت. خطیبی به سومین سرمربی تی تی ها در لیگ بیستم تبدیل شد.

این سرمربی 42 ساله در فصل 1394-1393 هم سرمربی تراکتور بود اما 2 هفته بعد از نیم فصل علی رغم عملکرد قابل قبول از راهنمایی این تیم کنار رفت و تونی اولیویرا، راهنمایی نماینده تبریز را بر عهده گرفت. حالا بعد از حدود 6 سال رسول پاشا به تراکتور بازگشته تا ماموریت نیمه تمام آن فصل را تمام کند و بعد از اینکه پیروز شد تراکتور را در آن سال قهرمان نیم فصل اول کند، این بار آرزوی دیرینه پرشورها را برآورده کند و تراکتور را به قهرمانی در لیگ برتر برساند. البته که فاصله با صدر جدول هشت امتیاز است و کار خطیبی برای تمام کردن ماموریت مذکور، دشوارتر از حد تصور است.

رسول خطیبی همانند فصل قبل در نیم فصل، از سرمربیگری تیمی که راهنماییش را به عهده داشت انصراف داد. او در لیگ نوزدهم راهنمایی ماشین سازی را به عهده داشت اما بعد از فرا رسیدن تعطیلات نیم فصل به یک باره از این تیم جدا شد و به اراک رفت تا در لیگ یک راهنمایی آلومینیوم را به دست بگیرد. خطیبی، نماینده اراک را برای اولین بار به لیگ برتر رساند و در نیم فصل اول لیگ بیستم این تیم را تا رده ششم بالا آورد تا شگفتی ساز لقب بگیرد اما بازهم در اقدامی عجیب در نیمه راه تصمیم به جدایی گرفت و حالا تراکتور، مقصد جدید اوست. باید دید این تصمیمات ناگهانی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران از کجا نشات می گیرد.

او در دوران مربیگری خود تا به حال راهنمایی پنج تیم را به عهده داشته است. ماشین سازی تبریز، گسترش فولاد تبریز، سیاه جامگان مشهد، آلومینیوم اراک و تراکتور تبریز. البته که حضور در ماشین سازی و تراکتور در بیش از یک برهه بوده است. خطیبی همه این تغییرات را در حدود یک دهه تجربه نموده است. البته که در دوران بازیگری نیز رسول در 10 تیم مختلف توپ زد و در تیم هایی چون پاس تهران، استقلال تهران، تراکتور و گسترش فولاد تبریز در بیش از یک مقطه فعالیت داشت.

حالا باید دید تی تی ها در نیم فصل دوم با سرمربی خوش آتیه خود چه نمایشی را خواهند داشت و چه عملکردی را بر جای می گذارند. خطیبی با محبوبیت فراوانی که دارد به دنبال این است تا خاتمه تراکتور را در لیگ صاحب قهرمانی کند و در لیگ قهرمانان آسیا راهی مرحله دوم گردد. البته که دفاع از عنوان قهرمانی در جام حذفی هم می تواند مورد هدف این تیم قرار بگیرد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران فرمول عجیب خطیبی؛ بازگشت رسول به تراکتور بعد از 6 سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرمول عجیب خطیبی؛ بازگشت رسول به تراکتور بعد از 6 سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید