خبرنگاران 100 اثر از کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره های ملی مقابله با کرونا ارسال شد

به گزارش وبلاگ خطاطی، یاسوج- خبرنگاران- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 100 اثر هنری از هنرمندان و قشرهای مختلف مردم این استان به سه جشنواره ملی مقابله با بیماری کرونا ویروس ارسال شد.

خبرنگاران 100 اثر از کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره های ملی مقابله با کرونا ارسال شد

محمدعلی پیرسبزی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ خطاطی گفت: این سه جشنواره ملی شامل هنرهای تجسمی در 2 رشته گرافیک و موشن گرافیک، فیلم کوتاه 60 تا 180 ثانیه ای با عنوان در خانه بمانیم و هنرهای نمایشی استندآپ کمدی است.

وی اضافه کرد: ارسال آثار هنری هنرمندان و مردم کهگیلویه و بویراحمد به دبیرخانه این سه جشنواره ملی مستقر در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به وسیله فضای مجازی اجرا شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد: هر سه جشنواره ملی به صورت غیرحضوری بوده و همزمان با سراسر کشور در کهگیلویه و بویراحمد برگزار شدند.

پیرسبزی مطرح نمود: مهلت ارسال آثار هنری از سوی هنرمندان و مردم کشور و کهگیلویه و بویراحمد به این سه جشنواره ملی از 10 تا 28 اسفندماه 1398 بود.

وی ابراز داشت: شعار اصلی این سه جشنواره ملی شامل آموزش، آگاهی و آرامش بوده است.

پیرسبزی گفت: مهمترین هدف برگزاری این سه جشنواره ملی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس تا زمان مهار و ریشه کنی کامل آن در کشور و کهگیلویه و بویراحمد است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 100 اثر از کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره های ملی مقابله با کرونا ارسال شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 100 اثر از کهگیلویه و بویراحمد به جشنواره های ملی مقابله با کرونا ارسال شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید