خلیل زاده: پرسپولیس دربی را با 2 گل می برد، داور به درستی به من کارت زرد داد

به گزارش وبلاگ خطاطی، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مجبور شدم برای حفاظت از دروازه تیمم خطا کنم و داور به درستی به من کارت زرد داد.

خلیل زاده: پرسپولیس دربی را با 2 گل می برد، داور به درستی به من کارت زرد داد

به گزارش وبلاگ خطاطی، خلیل زاده در گفت وگو با اپلیکیشن رسمی باشگاه پرسپولیس درباره غیبتش در دربی پایتخت گفت: خوشبختانه پرسپولیس آنقدر بازیکن بزرگ و مطرح دارد که غیبت من و امثال من اصلاً به چشم نمی آید. در پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی حضور دارند که از من خیلی بهتر هستند. مطمئناً این دربی هم با برد پرسپولیس به خاتمه خواهد رسید تا به راه مان برای رسیدن به قهرمانی ادامه دهیم.

وی اضافه نمود: با حضور آقا یحیی فرایند پرسپولیس بسیار خوب شده و امیدوار هستیم که سال جاری باز هم بتوانیم در لیگ برتر و جام حذفی قهرمانی را به دست آورده و طرفداران مان را مسرور کنیم. ما سال جاری به دنبال قهرمانی آسیا هستیم و به قول آقا یحیی هدف سال جاری ما فقط قهرمانی است.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص نگرانی هایی که برای غیبت او در دربی پایتخت به وجود آمده است، ادامه داد: به طرفداران می گویم اصلاً نگران نباشند. بازی با نفت آبادان و سه امتیاز این بازی برای ما بسیار حیاتی بود که خوشبختانه به آن دست پیدا کردیم. البته کارت زردی که داور به من داد درست بود، اما من برای حفاظت از دروازه تیم مجبور شدم خطا کنم.

شجاع در خصوص دربی عصر پنجشنبه هم گفت: هر بازی سه امتیاز دارد و دربی هم مثل سایر بازی هاست، اما به هرحال حساسیت دربی بیشتر از بازی های دیگر است. شک نکنید که بازیکنان پرسپولیس با انگیزه بسیار زیادی در این حاضر خواهند شد و سه امتیاز بازی روز پنجشنبه برای ماست.

خلیل زاده درباره پیش بینی اش از نتیجه دربی نیز گفت: برنده بازی ما هستیم. فکر می کنم با نتیجه 2 بر صفر رقیب مان را شکست خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلیل زاده: پرسپولیس دربی را با 2 گل می برد، داور به درستی به من کارت زرد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیل زاده: پرسپولیس دربی را با 2 گل می برد، داور به درستی به من کارت زرد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید