دستورالعمل اجرایی تکریم و بزرگداشت مقام معلم ابلاغ شد

به گزارش وبلاگ خطاطی، خبرنگاران/ایلام معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام از ابلاغ دستورالعمل اجرایی تکریم و بزرگداشت مقام معلم خبر داد.

دستورالعمل اجرایی تکریم و بزرگداشت مقام معلم ابلاغ شد

ایرج زینی وند در گفت و گو با وبلاگ خطاطی، اظهار کرد: دستورالعمل اجرایی تکریم و بزرگداشت مقام معلم در 21 اسفند به تمام ادارات آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق تابعه استان ابلاغ شده است.

وی گفت: در این دستورالعمل که با رویکرد اعتلای فرهنگ عمومی تکریم مقام معلم در جامعه و تاسی از اهداف عملیاتی و راهکارهای مرتبط در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تنظیم و برای انتخاب معلمان برتر، دو نمونه برگ شاخص های کمی و کیفی لحاظ شده است.

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان شرح داد: شاخص های کمی در سه حیطه دانشی، مهارتی و ارزشی با 18 شاخص و 300 امتیاز و شاخص هایبا 20 شاخص و 100 امتیاز در مجموع با 400 امتیاز به تفکیک برای معلمان و مربیان، معاونان و مدیران و نیروهای خدماتی در نظر گرفته شده است.

زینی وند ادامه داد: در سال تحصیلی جاری تعداد 100 نفر از معلمان مدارس دولتی در سطح منطقه ای و تعداد 25 نفر در سطح استانی انتخاب و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

وی شرح داد: تقدیر از معلمان منتخب مدارس غیر دولتی مورد تاکید ستاد استانی است که متعاقبا اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستورالعمل اجرایی تکریم و بزرگداشت مقام معلم ابلاغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورالعمل اجرایی تکریم و بزرگداشت مقام معلم ابلاغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید