سامانه بارشی جدید فردا وارد کشور می گردد ، بارش برف و باران 5 روزه در 23 استان

به گزارش وبلاگ خطاطی، سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی جدید به کشور طی فردا پنجشنبه 14 اسفند از بارش برف و باران 5 روزه در 23 استان کشور اطلاع داد.

سامانه بارشی جدید فردا وارد کشور می گردد ، بارش برف و باران 5 روزه در 23 استان

به گزارش وبلاگ خطاطی به نقل از خبرگزاری تسنیم، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، قزوین، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و در اوایل شب در استان های ساحلی خزر بارش پیش بینی می گردد.

فردا پنج شنبه 14 اسفند 99 با ورود سامانه بارشی جدید به کشور در استانهای گیلان، مازندران، گلستان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، لرستان، زنجان، ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد نیمه شمالی فارس و اواخر وقت در همدان، مرکزی، ارتفاعات البرز مرکزی، خراسان شمالی خراسان رضوی، بعضی مناطق یزد و اتفاقات کرمان بارش باران و در مناطق مرتفع و سردسیر بارش برف استان های جنوبی رعد و برق پیش بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی فردا برای استان های کرمانشاه، خوزستان و ایلام وزش باد شدید با احتمال وقوع گرد و خاک پیش بینی می گردد.

روز آدینه 15 اسفند در نیمه شمالی کشور و استانهای چهارمحال و بختیاری کهگیلویه و بویراحمد،شرق خوزستان و شمال و فارس بارش ها ادامه خواهد داشت. همچنین در این روز وزش باد شدید برای نیمه شرقی کشور و نواحی مرکزی پیش بینی شده است.

سامانه بارشی روز شنبه آینده در شمال شرق فعال بوده و سپس از کشور خارج می گردد یکشنبه هفته آینده نیز در ارتفاعات شمال غرب کشور بارش های پراکنده پیش بینی می گردد.

منبع: جام جم آنلاین

به "سامانه بارشی جدید فردا وارد کشور می گردد ، بارش برف و باران 5 روزه در 23 استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه بارشی جدید فردا وارد کشور می گردد ، بارش برف و باران 5 روزه در 23 استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید