سامانه میز پشتیبانی در مدیریت امور اداری دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد

به گزارش وبلاگ خطاطی، مدیریت امور اداری دانشگاه صنعتی شریف، در راستای پاسخگویی مناسب و سریع به درخواست ها اقدام به راه اندازی سامانه میز پشتیبانی مدیریت امور اداری کرده است.

سامانه میز پشتیبانی در مدیریت امور اداری دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ خطاطی به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، مدیریت امور اداری دانشگاه صنعتی شریف، در راستای جوابگویی مناسب و سریع به کلیه درخواست ها اقدام به راه اندازی سامانه میز پشتیبانی مدیریت امور اداری کرده است.

این اقدام با توجه به شرایط کرونایی موجود و برای حفظ سلامتی کارکنان و پاسخ به سؤالات و افزایش دانش کارکنان دانشگاه در خصوص فعالیت های حوزه مدیریت امور اداری اجرا شده است.

هم اکنون، سامانه میز پشتیبانی مدیریت امور اداری به آدرس https://hlp.edari.sharif.ir در دسترس است.

پس از ورود به سامانه، پایگاه دانش می تواند جوابگوی اولیه سؤال ها باشد. جایی که با پرکاربردترین سؤالات به روزرسانی می شود. درخواست ها در ده عنوان مختلف شامل از ارزیابی عملکرد ترفیع، ارتقا رتبه، آموزش کارکنان، حضور وغیاب، مرخصی، بیمه تکمیلی، بیمه پایه، بازنشستگی و سابقه خدمت، تسهیلات گردشگری، عمومی کارگزینی، تسهیلات مالی، اتوماسیون و عمومی رفاه در سامانه میز پشتیبانی دسته بندی شده است. درصورتیکه پاسخی برای درخواست خود در پایگاه دانش نیافتید می توانید از طریق ایجاد درخواست جدید، آن را در دسته مربوطه ثبت کنید. پس از ارسال درخواست، شناسه پیگیری درخواست به شما نمایش داده می شود و از طریق این شناسه می توانید درخواست خود را پیگیری کنید. همچنین پس از ثبت درخواست، ایمیل حاوی شناسه پیگیری نیز برای شما ارسال می شود.

درخواست ها توسط 19 نفر از کارشناسان بررسی شده و نهایتا بین 24 تا 48 ساعت پاسخ داده می شود. چنانچه سؤال شما نیاز به زمان بیشتری برای پاسخ داشته باشد کارشناسان، شما را مطلع می کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

به "سامانه میز پشتیبانی در مدیریت امور اداری دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه میز پشتیبانی در مدیریت امور اداری دانشگاه صنعتی شریف راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید