عبور از فروش یک میلیون نسخه کتاب و تشکر وزیر از شرکت پست

به گزارش وبلاگ خطاطی، تهران (پانا) - تشکر وزیر از شرکت پست و عبور از یک میلیون جلد کتاب فروخته شده، مهم ترین رویدادهای روز نهم نمایشگاه مجازی کتاب تهران بود.

عبور از فروش یک میلیون نسخه کتاب و تشکر وزیر از شرکت پست

نهمین روز نمایشگاه مجازی کتاب تهران، یکی از بهترین روزهای این نمایشگاه بود که با درصد بالای تحویل کتاب ها از طریق پست، توانست اعتماد مخاطبان را به شکل قابل توجهی جلب کند.

تشکر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از شرکت ملی پست ایران

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در صفحه توئیتری خود از شرکت ملی پست ایران در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران تشکر کرد.

سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی حساب توییتری خود نوشت:

برابر گزارش پست، تا به امروز بیش از 106 هزار مرسوله پستی در نمایشگاه مجازی کتاب به مخاطبان رسیده و بیش از 220 هزار در جهت توزیع قراردارد. دسترسی سریع و سالم خریداران به مرسوله ها، سهم مهمی در اطمینان به نمایشگاه مجازی دارد. از شرکت ملی پست ایران بابت همکاری صمیمانه شان سپاسگزارم.

تعداد خرید کتاب از مرز یک میلیون نسخه گذشت

یکی دیگر از اخبار روز نهم نمایشگاه، تعداد کتاب های فروخته شده در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران بود که از مرز یک میلیون نسخه عبور کرد.

بنا بر اعلام روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، تا به امروز یک میلیون و 33هزار و 750 نسخه کتاب به ارزش 537میلیارد و 628میلیون و 501هزار و 79 ریال با آغاز نهمین روز نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوی ناشران به فروش رسید.

آمارهای نهمین روز نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران نشان می دهد که تعداد کل سفارش ها 181هزار و 684 مورد است که از این میان سفارش های در انتظار ارسال 96 هزار و 724 سفارش است و تعداد کل سفارش های ارسال شده 84هزار و 960 کتاب است.

همچنین در این نمایشگاه تا کنون 22هزار و 788بسته توسط خود ناشر ارسال و 442هزار و 441بسته از سوی پست کتاب ارسال شده است.

رضایت ناشران دانشگاهی

موضوع مهم دیگری که در روز نهم نمایشگاه مطرح شد، رضایت ناشران دانشگاهی از برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران بود چون دانشجویانی که در یک سال اخیر نتوانسته بودند کتاب تهیه کنند، در این رویداد بزرگ فرهنگی، آثار مورد نظر خود را تهیه کردند.

به نظر می رسد درصد زیادی از دانشجویان و اعضای هیأت علمی با استفاده از بن تخفیف، کتاب های زیادی را خریده اند و بن خود استفاده کرده اند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "عبور از فروش یک میلیون نسخه کتاب و تشکر وزیر از شرکت پست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عبور از فروش یک میلیون نسخه کتاب و تشکر وزیر از شرکت پست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید