نقشه کثیف عربستانی ها نقش برآب شد، کنفدراسیون آسیاازحق طرفداری کرد

به گزارش وبلاگ خطاطی، کنفدراسیون فوتبال آسیا پس از آنالیز شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس مبنی بر استفاده غیرقانونی سرخ پوشان از خریدهای تابستانی خود در لیگ قهرمانان آسیا، آن را رد کرد تا شاگردان یحیی گل محمدی به طور قطع در فینال لیگ قهرمانان تیم به عنوان نماینده غرب قاره کهن حاضر شوند.

نقشه کثیف عربستانی ها نقش برآب شد، کنفدراسیون آسیاازحق طرفداری کرد

حمید مطهری در مصاحبه با وبلاگ خطاطی با اشاره به این موضوع گفت: بعضی از کلمات کثیف در الفبای فارسی زبان ها وجود ندارد تا اقدام زشت بعضی عوامل داخلی و سپس باشگاه النصر عربستان را تعریف کند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس توضیح داد: کنفدراسیون فوتبال آسیا این بار طرف حق را گرفت تا یکی از کثیف ترین نقشه هایی که علیه پرسپولیس تدارک دیده بودند را نقش بر آب کند. همه چیز واضح بود که حق با پرسپولیس است اما عربستانی ها برای فرار از شکست، دنبال راه های غیرقانونی رفتند.

مطهری تأکید کرد: باشگاهی که کهن و دیرینه باشد از اصول جوانمردی تخطی نمی کند اما به نظر می رسد النصر خیلی راحت می خواست همه چیز را بخرد تا حق را پایمال کند.

وی اضافه کرد: پول در فوتبال مهم است اما نمی گردد همه چیز را با آن گرفت. عربستانی ها آدرس را اشتباه رفتند. ما با وجود تمام مسائل که شامل محرومیت ناگهانی عیسی آل کثیر و اشتباهات مکرر داوری بود، به پیروزی رسیدیم اما عربستانی ها فکر می کردند می توانند غیرت نماینده ایران را با ولخرجی های خود زیر سوال ببرند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نقشه کثیف عربستانی ها نقش برآب شد، کنفدراسیون آسیاازحق طرفداری کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه کثیف عربستانی ها نقش برآب شد، کنفدراسیون آسیاازحق طرفداری کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید