کمدین مسلمان، ترامپ را با اسامه بن لادن مقایسه کرد

به گزارش وبلاگ خطاطی، خبرگزاری خبرنگاران- یک کمدین مسلمان مشهور و مجری برنامه های گفتگوی رادیویی، در تلاشی با هدف تحت فشار قرار دادن رسانه ها برای دست برداشتن از پوشش رسانه ای بیانیه های دونالد ترامپ، این رئیس جمهور سابق آمریکا را با اسامه بن لادن تروریست مقایسه کرد.

کمدین مسلمان، ترامپ را با اسامه بن لادن مقایسه کرد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ خطاطی به نقل از پایگاه دِ بلیز، دین عبیدالله، که مکررا در شبکه های ام.اس.ان.بی.سی و سی.ان.ان حضور پیدا نموده، در اظهاراتی همزمان با عید پاک در روز یکشنبه اظهار کرد، دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا با اسامه بن لادن، رهبر سابق القاعده از این بابت که هر دوی آنها الهام بخش حملات تروریستی در آمریکا شدند، قابل مقایسه است.

عبیدالله که در توئیتی نوشت: هر بیانیه که دونالد ترامپ مطرح می نماید باید از سوی رسانه ها همانطور پوشش داده گردد که آنها در سال بعد از حملات 11 سپتامبر به پوشش نوارهای ضبط شده اسامه بن لادن پرداختند.

او ادامه داد: هم ترامپ و هم بن لادن تحریک نماینده حملات تروریستی به کشور ما که برای از بین بردن دموکراسی ما طراحی شدند، بودند. هر اقدام دیگر از سوی رسانه ها عادی سازی تروریسم است.

عبیدالله در توئیتی قبل از آن شرح میدهد که اشاره اش به اغتشاشات ششم ژانویه در محل ساختمان کنگره آمریکا است که منجر به چندین کشته از جمله کشته شدن برایان سیکنیک، افسر پلیس کنگره شد. دموکراتها گفتند که دونالد ترامپ با لفاظی های تحریک نماینده اش مستقیما باعث این حمله از سوی بعضی از حامیانش شده است.

دین عبیدالله همچنین در توئیتش نوشت: آیا هیچ خبرنگاری درباره اسامه بن لادن یا تیموتی مک وی (عامل بمبگذاری سال 1995 اوکلاهماسیتی) گزارشی بدون اشاره به نقششان در حملات تروریستی مرگبار تهیه می نماید؟ البته خیر.

وی اضافه کرد: همین قاعده باید نسبت به دونالد ترامپ به خاطر نقشش به عنوان تحریک نماینده حمله تروریستی ششم ژانویه اعمال گردد. هر چیز دیگری کمتر از آن عادی سازی تروریسم است.

دونالد ترامپ همزمان با عید پاک در روز یکشنبه بیانیه ای کوتاه منتشر نموده و در آن به لیبرالها حمله نموده و مجددا ادعا کرد که در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته میلادی علیه او تقلب شده است.

او در این بیانیه کتبی نوشت: عید پاک به همه از جمله دیوانه های چپ رادیکال که در انتخابات ریاست جمهوری ما تقلب نموده و خواهان از بین بردن کشور ما هستند مبارک!

بعضی دیگر چهره های چپگرا نیز از این که رسانه های خبری همچنان به انتشار بیانیه های رئیس جمهور سابق آمریکا به رغم ممنوع شدن فعالیت او در محبوبترین شبکه های اجتماعی می پردازند، اظهار تاسف نموده اند. خود ترامپ گفته که توئیتر با ممنوع کردن فعالیتش به او لطف نموده چرا که بیانیه های او به نسبت توئیتهای حساب تعلیق شده اش، پوشش بیشتری پیدا می نمایند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "کمدین مسلمان، ترامپ را با اسامه بن لادن مقایسه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمدین مسلمان، ترامپ را با اسامه بن لادن مقایسه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید