تظاهرات مردم نیویورک علیه ترامپ و آراء الکترال

به گزارش وبلاگ خطاطی، تعداد زیادی از مردم نیویورک برای اعتراض به شبهه افکنی های ترامپ درباره سلامت انتخابات، دست به تظاهرات زدند.

تظاهرات مردم نیویورک علیه ترامپ و آراء الکترال

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ خطاطی، ادعاهای دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا درباره وقوع تقلب گسترده در انتخابات ریاست جمهوری این کشور و همچنین زیر سوال بردن میزان بیشتر آراء مردمی جو بایدن رقیب دموکرات خود، با اعتراض مردم نیویورک روبرو شد.

شبکه های اسکای نیوز و راپتلی گزارش دادند که تعداد زیادی از مردم نیویورک برای اعتراض به شبهه افکنی های ترامپ درباره سلامت انتخابات، دست به تظاهرات زده اند.

در دست معترضان نیویورکی، پلاکاردهایی با نوشته هایی مانند رأی الکترال باید حذف شود و هر رأی به حساب می آید دیده می شود.

پیشتر ستاد ترامپ اعلام کرده بود که دادخواستی را به دادگاه پنسیلوانیا داده که طی آن خواستار توقف شمارش آرا در این ایالت شده است.

ستاد انتخاباتی ترامپ همچنین از خبرگزاری آسوشیتدپرس و شبکه فاکس نیوز خواست تا پیش بینی خود از پیروز شدن جو بایدن در ایالت آریزونا را حذف و برعکس کنند.

بر اساس نتایج غیررسمی که تا کنون توسط رسانه های آمریکایی از انتخابات ریاست جمهوری این کشور ارزیابی شده (تا لحظه نگارش این خبر) بایدن با حدود 71 میلیون و 50 هزار رأی مردمی و 264 رأی الکترال نسبت به ترامپ با 68 میلیون و 30 هزار رأی مردمی و 214 رأی الکترال پیش است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تظاهرات مردم نیویورک علیه ترامپ و آراء الکترال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تظاهرات مردم نیویورک علیه ترامپ و آراء الکترال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید