کوشش سه مدعی برای جذب جامانده لیست استقلال؛ کاوه رضایی به کدام تیم می پیوندد؟

به گزارش وبلاگ خطاطی، با بیرون ماندن مهاجم استقلال از لیست این تیم حالا او به عنوان بازیکن آزاد گزینه مناسب خط حمله سه تیم مدعی لیگ فزونی است.

کوشش سه مدعی برای جذب جامانده لیست استقلال؛ کاوه رضایی به کدام تیم می پیوندد؟

شب گذشته رسماً پنجره تابستانی فوتبال ایران بسته شد و حالا باشگاه های لیگ رجحان فقط می توانند مشروط به داشتن جای خالی در لیست نفراتشان تا سقف سه بازیکن آزاد از سهمیه فیفا را به خدمت بگیرند.

در این میان باشگاه استقلال که لیست 20 نفره بزرگسالانش پر شده بود در کوشش بود تا با توافق با یکی از نفراتش جای خالی برای جذب کاوه رضایی باز کند که هنوز پیروز به ثبت قراردادش نشده بود، ولی این اتفاق رخ نداد و ارسلان مطهری و 1-2 گزینه دیگر تن به فسخ قرارداد ندادند تا نام رضایی از لیست آبی ها بیرون بماند و حالا او به عنوان بازیکن آزاد تبدیل به گزینه مناسب خط حمله سایر تیم ها شده است.

اگر رضایی بخواهد در استقلال بازی کند باید تا نیم فصل بیرون بنشیند و با توجه به در پیش بودن جام جهانی و اینکه می خواهد از شانس اندکش برای حضور در قطر استفاده کند بعید است در این شرایط راضی به بیرون ماندن گردد و به همین علت به زودی احتمالاً شاهد پیوستن او به یک تیم داخلی دیگر هستیم.

طبق اخبار رسیده، رضایی در حال حاضر سه پیشنهاد لیگ رجحان خوب دارد.

یکی از این پیشنهادات از پرسپولیس است. قرمز های مرکز که در سال های گذشته چند بار دنبال جذب کاوه رضایی بودند و هر بار در به خدمت گرفتن او شکست خوردند و حالا می خواهند بار دیگر شانس خود را در این خصوص امتحان نمایند. ظاهراً مشکلاتی در مورد جذب شیخ دیاباته برای قرمز ها پیش آمده و حالا که گزینه ای مثل رضایی در دسترس دارند و پیشنهادی به او ارائه دادند تا در صورت امکان وی را زوج لوکادیو در فصل تازه قرار دهند. رضایی هنوز جواب قطعی به پیشنهاد پرسپولیس نداده است.

تیم دیگر سپاهان اصفهان است که هنوز نتوانسته جای خالی شهباززاده را در خط حمله پر کند و بازیکنی در پست مهاجم نوک به خدمت بگیرد و تنها بازیکن تخصصی طلایی پوشان در حال حاضر شهریار مغانلو است و اگر مسئله ای برای او پیش بیاید باید از یکی از وینگر ها در پست خط حمله استفاده گردد و از همین رو سپاهان میخواهد شرایط جذب کاوه رضایی را امتحان کند. سپاهانی ها سیاست مذاکره در سکوت را در جابجایی فصل جاری در پیش گرفتند و کوشش داشتند تا حدالامکان جلوی رسانه ای شدن مذاکرات خود با بازیکنان را بگیرند، ولی بیشتر نفراتی که برای جذبشان اقدام کردند را در نهایت به خدمت گرفتند و با توجه به کارنامه خوب محمدرضا ساکت در موارد این چنینی نشان می دهد که بعید نیست بی سرو صدا و یکباره باشگاه از او رونمایی کند.

در نهایت باشگاه تراکتور هم سومین مشتری رضایی است. این باشگاه پس از اینکه پیمان بابایی را از دست داد در خط حمله در پی جذب بازیکن بود و با گزینه های مختلفی وارد مذاکره شد که هیچکدام به نتیجه نرسید و آخرینش ارسلان مطهری بود که به توافقات خوبی هم منجر شده بود، ولی در نهایت این بازیکن با استقلال فسخ نکرد تا در تیم ماندگار گردد و رضایی به جایش از لیست خارج گردد. حالا تراکتوری ها که خرید مهاجم برایشان از نان شب واجب تر است گزینه دیگری به جز رضایی در دسترس ندارند و برای جذب او وارد عمل شدند، هرچند کارشان در رقابت با پرسپولیس سپاهان سخت است.

منبع: خبرگزاری ایلنا

منبع: فرارو

به "کوشش سه مدعی برای جذب جامانده لیست استقلال؛ کاوه رضایی به کدام تیم می پیوندد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش سه مدعی برای جذب جامانده لیست استقلال؛ کاوه رضایی به کدام تیم می پیوندد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید