حمله تصاعدی کرونا به ناوهواپیمابر روزولت آمریکا

به گزارش وبلاگ خطاطی، پس از اینکه ده ها ملوان حاضر در ناو هواپیمابر روزولت آمریکا به ویروس کرونا مبتلا شدند فرمانده این ناو در نامه ای به پنتاگون هشدار داد سرایت کرونا در این ناو جنگی قابل کنترل نیست.

حمله تصاعدی کرونا به ناوهواپیمابر روزولت آمریکا

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ خطاطی، ناخدای ناو هواپیمابر روزولت آمریکا در نامه ای به پنتاگون با اشاره به ابتلای حدود 100 ملوان این ناو به ویروس کرونا هشدار داد، بیم آن دارد که همه گیری به سرعت در این کشتی غول پیکر نظامی گسترده گردد.

به گزارش بی بی سی، ناخدا برت کروزیر در نامه ای به پنتاگون، وزارت دفاع آمریکا پیشنهاد داده که کل ملوانان و خدمه این ناو قرنطینه شوند و تاکید نموده: ما در حال جنگ نیستیم و نیازی نیست که ملوانان من بمیرند.

ناخدا کروزیر در نامه خود به پنتاگون نوشته همه گیری در این کشتی جنگی قابل کنترل نیست و هم اکنون با شتاب و تصاعدی در حال گسترش است.

فرمانده ناو روزولت تاکید نموده است که مشخصات فیزیکی عرشه و فضای داخلی این ناو و شرایط ویژه فعالیت های روزانه ملوانان که در حال اجرا وظایف نظامی روزانه هستند اجازه فاصله گذاری فیزیکی میان آنها را نمی دهد و به همین علت شکستن حلقه انتقال بین فردی ویروس کرونا را بسیار بسیار مشکل نموده است.

ناو هواپیمابر روزولت با چهار هزار خدمه هم اکنون در سواحل گوآم در دریای فیلیپین و واقع در آبهای جنوب ژاپن و کره جنوبی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمله تصاعدی کرونا به ناوهواپیمابر روزولت آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله تصاعدی کرونا به ناوهواپیمابر روزولت آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید